Без рубрики 23 февраля 2018

Депутат від «Нашого краю» Закусілов просить поліцію вжити заходів для безпеки школярів на дорогах Снігурівки

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов просить поліцію Снігурівського району звернути увагу на проблему безпеки школярів на дорогах міста. Зокрема, він просить правоохоронців розглянути можливість встановлення пристроїв примусового зниження швидкості автомобілів біля шкіл, тим самим попередити ймовірні ДТП.

Закусілов наголошує, що проблему безпеки школярів на дорозі необхідно вирішити до того, як станеться якась біда. Тому депутат просить поліцію вивчити ситуацію та по можливості посприяти встановленню пристроїв примусового зниження швидкості автомобілів.

У зв’язку с неодноразовим зверненням мешканців Снігурівки, батьків учнів Снігурівських ЗОШ №1 (що знаходиться по вул. Центральній), ЗОШ №3 (площа Б.Хмельницького) та ЗОШ №4 (вул. Суворова) щодо розташування цих шкіл поблизу небезпечних ділянок дороги. В час коли учні у супроводі батьків, а особливо без супроводу дорослих йдуть до школи чи повертаються додому після занять, на цих ділянках дороги водії не знижують швидкість та досить часто ігнорують правила дорожнього руху, поблизу навчальних закладів. Цим створюють небезпечні ситуації, які становлять загрозу здоров’ю та життю учнів цих шкіл та пересічних пішоходів. Прошу вас перевірити та проаналізувати надану інформацію. У разі необхідності звернутися до відповідних органів самоврядування та служб, щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, таких як «лежачий поліцейський», світлофор, дорожні знаки «пагорб», «діти», — йдеться у зверненні депутата.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top