Новости 23 октября 2015

Снігурівські меценати допомогли Новопетрівській бібліотеці

Завідуюча Новопетрівської сільської бібліотеки — філії Болгова Наталія Миколаївна висловлює найтепліші слова подяки кандидату в депутати Миколаївської обласної ради України від партії «Наш Край» Олені Віталіївні Донченко та депутату Миколаївської обласної ради України Кормишкіну Юрію Анатолійовичу за допомогу в придбанні лінолеуму для ремонту підлоги в сільській бібліотеці.

І це були не обіцянки а діло яке видно. Саме такі люди, з великої букви, і повинні завжди чинити так, щоб про них згадували з теплотою і вдячністю.

«Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі спонсори Олена Віталіївна Донченко та Кормишкін Юрій Анатолійович, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Їх добрі справи не залишаються непоміченими -вони приходять до тих, хто чекає допомоги. Я впевнена, що Ваш приклад, Олена Віталіївна та Юрій Анатолійович, стане показником і для інших людей. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а радість та надію, віддаєте себе людям. Ще раз дякую від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, та достатку. Низький уклін вам за Вашу працю, і непохитну віру у майбутнє нашого краю», — з повагою, завідуюча Новопетрівської сільської бібліотеки Болгова Н.М.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top