Новости 21 февраля 2018

Снігурівщина вшанувала героїв Небесної сотні [фото]

20 лютого мільйони українців вшановують пам’ять тих, хто в буремний для Батьківщини час проявив свою волю і мужність, ставши на боротьбу за незалежність і демократію держави. У вівторок, 20 лютого, в місті Снігурівка біля стели борцям за волю та незалежність України відбувся пам’ятний мітинг, панахида та покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. У заходах брали участь керівництво району та міста, представники громадських організацій та мешканці міста.

У своєму виступі, голова райдержадміністрації Інна Бойко відмітила: “Саме подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу за незалежність Батьківщини. Революцію Гідності продовжують громадяни України, наші з вами земляки, які із відчуттям патріотизму виборюють незалежність нашої держави на Сході України. На жаль, в боротьбі за незалежність та нашу свободу Снігурівщина також втратила найкращих синів. І ми завжди будемо пам’ятати їх, та шануватимемо їх пам’ять. Щира подяка матерям та батькам, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів. І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків. Вірю, що попри усі труднощі та виклики ми переможемо і прийде мир на нашу землю! Бо з нами Бог. І правда – на нашому боці! Слава Україні!”.

Також, зі своїм словом до присутніх виступив і заступник голови громадської організації ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми сила” та учасник бойових дій на Сході України Олександр Воробйов.

За три місяці 2013-2014 року Україна прожила цілу історичну епоху. Фінальним і найбільш драматичним етапом Революції Гідності стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top