Новости 21 февраля 2018

Депутат Кормишкін та компанія «ПАЕК» оплатили друге півріччя навчання медалістки Снігурівської ЗОШ у вищому навчальному закладі

Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін та група компаній «ПАЕК» оплатили навчання в Одеській юридичній академії медалістці Снігурівської ЗОШ Олені Паламарюк. Кошти за друге півріччя навчання Кормишкін передав студентці під час звіту у Снігурівці.

Кормишкін нагадав, що компанія «ПАЕК» виконала своє обіцяння і заплатила за навчання золотої медалістки Олени Паламарюк, яка залишилася круглою сиротою та виховується дідусем.

«На святкуванні Дня міста Снігурівка, яке відбулося 1 жовтня на центральному стадіоні міста за участю групи «Неангели», компанія «ПАЕК», окрім того, що допомогла в організації свята, виконала свою обіцянку, яку дала випускникам цього року, та оплатила навчання у вищому навчальному закладі – Одеській юридичній академії – медалістці Олені Паламарюк.  Тоді було сплачено за півроку навчання. На сьогоднішній день ми сплатимо за інші півроку навчання в Одеській юридичній академії – це 10 тисяч 900 гривень», — сказав Кормишкін.

Директор школи, де навчалася Олена, подякував Кормишкіну та компанії «ПАЕК» не тільки за матеріальну допомогу в оплаті навчання, але і в допомозі, яку протягом року надавали депутати облради від «Нашого краю». Він наголосив, що завдяки сучасним ортопедичним партам, які школі придбали депутати «Нашого краю», вдалося розсадити три класи.

Нагадаємо, депутати обласної ради від «Нашого краю» Юрій Кормишкін та Олена Донченко подарували нові парти школярам Снігурвського району.

1 Комментарий

  1. Житель города

    22.02.2018 at 14:13

    Студентку звуть Паламаренко Альона — в наступних своїх публікаціях пишіть, будь-ласка, правильно!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top