Новости

Депутат облради Юрій Кормишкін та компанія «ПАЕК» оплатили навчання медалістки Снігурівської ЗОШ у вищому навчальному закладі

825

На святкуванні Дня міста Снігурівка, яке пройшло 1 жовтня на центральному стадіоні міста, Юрій Кормишкін у своєму привітанні нагадав, що компанія «ПАЕК» виконала обіцянку, дану випускникам цього року та оплатила навчання у вищому навчальному закладі – Одеській юридичній академії  медалістці Олені Паламарюк. Про це повідомляє прес-служба партії «Наш край».

Серед добрих справ депутатів Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» безліч гарних вчинків, які безумовно спрямованні на розвиток громади Миколаївської області та сприяють позитивному іміджу партії на всеукраїнському рівні.

«Депутати від «Нашого Краю» вкотре доводять свою відданість депутатській діяльності та почесно можуть носити звання «Народний обранець». В нелегкий час для нашої країни «нашекраєвці» Миколаївщини займаються благородними справами, даючи надію на краще майбутнє для своїх виборців», — відмітили в партії.

Нагадаємо, що також за підтримки депутата Кормишкіна та компанії «ПАЕК» був організований виступ гурту «НеАнгели», присвячений 205 річниці заснування міста Снігурівка.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости