Горячее 22 февраля 2018

Голова Снігурівської РДА сподівається, що міська рада все ж знайде змогу довести процес децентралізації до кінця

У вівторок, 20 лютого, в залі засідань міської ради відбулося засідання спільної робочої групи з питань підготовки проектів рішень щодо утворення Снігурівської об’єднаної територіальної громади. На засіданні робочої групи також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Як вже відомо, робочій групі та представникам органів місцевого самоврядування, а також і районній владі доведеться заново проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням району з приводу об’єднання. Справу доведеться розпочинати заново через дії мера Леоніда Голоблі, який скасував своє ж рішення про утворення комісії з вивчення питання децентралізації та розробки відповідного проекту рішення.

Робоча група у складі представників міської ради та восьми сільських рад обговорили план організаційних заходів щодо приєднання Афанасіївської, Василівської, Тамаринської, Павлівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад до Снігурівської міської ради в рамках реформи децентралізації.

Кінцевим етапом роботи даної робочої групи має стати розроблення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, яке потім буде прийнято на сесіях міської та сільських рад. Після чого, даний проект рішення знову буде передано до ОДА на перевірку відповідності до чинного законодавства.

Очільниця району Інна Бойко висловила надію, що міська рада все ж знайде змогу довести процес децентралізації до кінця.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top