Новости 30 октября 2015

На Снігурівщині спільно з Канадою та Ізраїлем розпочали реалізацію программу розвитку плодоовочівництва

Двадцять дев’ятого жовтня відбулась зустріч Тетяни Твардовської — голови Снігурівської РДА та Людмили Руденко-Кардаш – консультанта проекту «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» (УПБРП), який реалізується Менонітської асоціацією економічного розвитку (MEDA, Канада) за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) у партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV.

Основна мета проекту — підвищити рівень добробуту невеликих господарств, які займаються виробництвом плодоовочевої продукції на обмежених земельних ділянках (від 5 соток) завдяки допомоги в збуті вирощеної ними плодоовочевої продукції.

7yGMd_jkSZw

Яким же чином дружні нам Канада та Ізраїль будуть допомагати розвиватись малим плодоовочевим фермам та домогосподарствам Півдня України? Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва включає такі основні компоненти:

1. розвиток ринку плодоовочевої продукції через:
a. консолідацію малих та середніх сільгоспвиробників для виходу на ринки з вищою дохідністю;
b. поліпшення методів виробництва і технологій, сприяння розвитку взаємовідносин з постачальникам;
c. покращення післязбиральної доробки продукції, а саме: очищення, сортування, пакування; відстеження продукції; гарантії безпеки та якості продукції; ланцюги поставок охолодженої продукції, транспортування та логістика.
2. поліпшення доступу до фінансових ринків, а саме до інвестицій та пільгових кредитів:
3. зустрічне фінансування інноваційних проектів, коли до 50% вартості проекту, який буде відібраний на конкурсі бізнес-планів, отримує безповоротну фінансову допомогу від проекту;
4. розвиток трудових ресурсів завдяки покращенню та розвитку навичок випускників університетів до рівня, якого вимагає плодоовочевий сектор.

2XE1fGbgEm8

Більш детально плодоовочеводи Снігурівщини познайомляться з проектом та дізнаються про користь, яку вони зможуть отримати від Проекту на зустрічі, яка відбудеться в листопаді місяці та про яку буде широко повідомлено.

А поки що більше дізнатись про Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва можна, зареєструвавшись його учасником за телефоном 0 800 500 184 (дзвінок безкоштовний з любого номеру) або на сайті Проекту Долучайтесь до Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва прямо зараз!

1 Комментарий

  1. Широкое

    01.11.2015 at 00:54

    А че Танюхатак лыбится? Скоро в отставку!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top