Горячее 31 марта 2018

Трудолюбивий та квітучий край: Снігурівчани відзначили 95 річницю заснування району [фоторепортаж]

У суботу, 31 березня, в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 95-річчя заснування нашого району. Розділити радість ювілейної події разом з районом прибули мешканці міста та з усіх куточків району, керівники райдержадміністрації, районної та міської ради, депутати обласної та районної ради, а також гості міста.

У фойє будинку культури відбулася виставка різних виробів мистецтва,  майстер класи, виставка історія розвитку кожної сільської ради, виставка малюнків загальноосвітніх закладів «Мій сонячний краю, моя Снігурівщино!», виставка картин майстрів-художників Снігурівського району.

По закінченню виставки відбувся святковий концерт “Земля легендарних людей і подій”. У біографію нашого краю вписано немало легендарних сторінок подвигів і перемог. З привітальним словом до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Інна Бойко:

“Обличчя нашого району – це, передусім, його жителі. Я дякую всім мешканцям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим. Ми також пишаємося нашими земляками, чиї героїзм, праця чи талант заслужили всенародне визнання за межами своєї «малої батьківщини». Тож нехай всіх нас і надалі об’єднує спільна мета – робити все можливе, щоб і надалі у віках жила наша «мала батьківщина». Бажаю нашому району розвитку та процвітання, а кожному його мешканцю – миру, міцного здоров’я, родинного добробуту і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі” – зазначила Інна Бойко.

Під час концерту згадали земляків, які зробили вагомий внесок у становлення району. Адже, свого часу, кожен з них був творцем історії рідного краю. Привітали і тих земляків, які і зараз в різних сферах життя примножують славу Снігурівського району по всій Україні та за її межами.

За вагомий вклад в розвиток та становлення рідного краю та з нагоди 95-річчя заснування району, голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна нагородили Почесною відзнакою Снігурівської районної ради “За заслуги перед Снігурівщиною” ІІ ступеня та цінними подарунками видатних снігурівчан: Костюка Якова Яковича, Мазура Івана Івановича, Фурсенко Наталію Павлівну, Шевченко Миколу Івановича, Зіньковського Сергія Григоровича, Грицаєнко Галину Петрівну, Губську Катерину Кузьмівну, Оковитого Михайла Івановича, Бойко Любов Василівну, Шаткову Людмилу Йосипівну, Зінчак Наталію Григорівну. За особисті досягнення в спорті і науці та примноження слави Снігурівського району, почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено Валерія Каляму, Миколу Кухтєя та Нікіту Жердєва.

Атмосферу свята доповнили своїми яскравими виступами артисти районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва. А наостанок, під бурхливі оплески присутніх порадували своїми виступами гурт «Південний  патруль».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top