Новости 07 мая 2018

У Миколаївській ОДА похвалилися дорожніми роботами на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» у вихідний день

На Миколаївщині продовжується активна робота з ремонту доріг. В тому числі підрядники продовжують вкладати асфальт на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка». Про це повідомив заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи на своїй сторінці у Facebook.

«Незважаючи на вихідний, миколаївські дорожники нарощують темпи за обсягом робіт і не мають на меті їх зменшувати. За сьогоднішній день (неділю, 6 травня – ред.) підрядник уклав верхній шар асфальту на двох з половиною кілометрах траси Т-15-08 (Калинівка — Снігурівка — Березнегувате)», — зазначив Гайдаржи.

Також Гайдаржи написав, що наразі готується пропозиції для керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, який за дорученням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, повинен приїхати на Миколаївщину для вирішення питань щодо збереження дорожнього покриття на місці.

Нагадаємо, що на сесії облради депутат від «Нашого краю» Андрій Закусілов підняв питання ремонту Снігурівської траси. Він звернув увагу, що верхній шар асфальту ще не укладений, а нижній в деяких місцях вже почав руйнуватися. Заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи запевнив, що нижній шар асфальту знаходиться на гарантії, тому підрядник за свої кошти зобов’язаний буде усунути дефекти.

Зазначимо, що влітку 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав трасу Т-15-08. Голова уряду похвалив якість виконаних робіт та наголосив, що до середини жовтня об’єкт буде зданий в експлуатацію. Автодорога Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» ремонтується за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top