Горячее 12 апреля 2018

Верхній шар покриття на Снігурівській трасі Т-15-08 почнуть укладати з наступного тижня

12 квітня на сесії Миколаївської обласної ради заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи заявив, що з наступного тижня буде продовжено ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». Про це повідомляє видання «Мой город».

Депутат облради від «Нашого краю» Андрій Закусилов підняв питання ремонту Снігурівської траси. Він звернув увагу, що верхній шар асфальту ще не укладений, а нижній в деяких місцях вже почав руйнуватися.

Гайдаржи запевнив, що нижній шар асфальту знаходиться на гарантії, тому підрядник за свої кошти зобов’язаний буде усунути дефекти.

«Нижній шар на гарантії. Я згоден з вами, що є місця, де після зими є дефекти і вони будуть усунені за рахунок підприємств-переможців. Наступного тижня планують приступати до верхнього шару », — сказав віце-губернатор.

Нагадаємо, раніше голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заявив, що якби ремонтом траси Т-1 508 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» займалося обласне комунальне підприємство замість Служби автодоріг в Миколаївській області, він обійшовся би у 250 млн грн замість 480 млн грн.

Зазначимо, що влітку 2017 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав трасу Т-15-08. Голова уряду похвалив якість виконаних робіт та наголосив, що до середини жовтня об’єкт буде зданий в експлуатацію.

Автодорога Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» ремонтується за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top