Новости 04 апреля 2018

Ентузіасти-краєзнавці представили унікальну книгу «Снігурівщина: із минулого – в майбутнє»

Дворічна праця колективу ентузіастів, що взялися за створення літопису рідного краю, завершилася успішно – з видавництва надійшли перші екземпляри книги «Снігурівщина: із минулого – в майбутнє». Видання буде доступним широкому загалу: у бібліотеки, школи, сільські та міську ради надійде 800 екземплярів книги. Про це повідомила голова ГО «ТГ «Фенікс», член Національної спілки журналістів України Наталя Чимбір.

Вперше в історії рідного краю з’явилося ґрунтовне видання (660 стор.), в якому зібрані в системі матеріали про найважливіші події в краї, про внесок наших земляків у розвиток провідних сфер народного господарства, про визначних та непересічних особистостей.

Книга складається з різнопланових матеріалів: тематичних статей, архівних документів, матеріалів місцевих музеїв, спогадів старожилів та ветеранів краю, студентських досліджень, журналістських нарисів тощо. Подається грунтовна характеристика природно- кліматичних умов, змін адміністративно-територіального підпорядкування, розгорнута статистика краю тощо.

Історія краю, розвиток різних сфер життєдіяльності місцевої громади висвітлені в контексті загальнодержавних подій. Також автори потурбувалися про те, щоби читач зі сторінок книги відчув подих нового часу.

Особливістю даного видання є те, що в нього немає одного автора, бо воно створювалося об’єднаними зусиллями місцевих ентузіастів-краєзнавців, серед яких вчителі, журналісти, працівники культури, органів місцевого самоврядування, державні службовці, школярі, старожили Снігурівщини.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top