Горячее 18 мая 2018

На Снігурівщині 9 громад об’єднуються у єдину ОТГ – проект рішення буде направлений у ЦВК

17 травня Снігурівська міська рада провела вже останнє голосування за проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Депутати одноголосно схвалили проект, тепер його мають направити у Центральну виборчу комісію, яка назначить вибори голови ОТГ та депутатів. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Як відомо, дев’ять громад вже восени об’єднаються у єдину територіальну громаду із центром у місті Снігурівка. Серед них вісім сільських рад: Афанасіївська, Василівська, Калинівська, Кобзарцівська, Нововасилівська, Павлівська, Першотравнева та Тамаринська, а також Снігурівська міська рада.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року, депутати Снігурівської міської ради одноголосно схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад у єдину ОТГ із центром у місті Снігурівка. За дане рішення проголосувало 18 чоловік. Втім, як потім з’ясувалося, незважаючи на рішення міської ради, процес децентралізації на Снігурівщині був зупинений.

Через півтора місяці під час засідання 36 позачергової сесії Снігурівської міської ради депутати з другої спроби схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

Після цього Миколаївська обласна державна адміністрація надала висновок, що щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську територіальну громаду. Відштовхуючись від цього висновку Снігурівська міськрада 17 травня проголосувала за проект об’єднання.

Наразі проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад має бути направлений до Центральної виборчої комісії, яка призначить вибори у Снігурівській ОТГ. Як відомо, вибори пройдуть в останню неділю жовтня поточного року.

Згідно з проектом рішення, Снігурівська об’єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися з дня набуття повноважень Снігурівською міською радою, обраною Снігурівською об’єднаною територіальною громадою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top