Новости 04 ноября 2015

В Снігурівці обговорили проблему африканської чуми свиней та засоби захисту від неї

2 листопада відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Андрія Бохонка. В засіданні комісії взяли участь начальник управління ветеринарної медицини в Снігурівському районі Дмитро Куліуш, начальник управління агропромислового розвитку РДА Наталія Суслєганова, начальник відділу економіки РДА Світлана Козлова та представники райвідділу, РС ГУ ДСНС.

На засіданні обговорили проблему африканської чуми свиней на території смт. Врадіївка Миколаївської області. Також був розглянутий План спільних дій по недопущенню поширення африканської чуми свиней на території Снігурівського району та, за необхідності, проведення карантинних заходів.

Андрій Бохонок доручив начальнику управління ветеринарної медицини в Снігурівському районі Дмитру Куліушу провести роз’яснювальну роботу серед населення та власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней і заходи біозахисту на підприємствах, діяльність яких пов’язана з обігом свиней та в особистих селянських господарствах. Підготувати та направити до газети «Вісті Снігурівщини» статтю щодо випадку захворювання свиней на африканську чуму та заходів щодо її профілактики.

Міському та сільським головам доручено повідомляти про випадки падежу свиней у населення. Сприяти в інформуванні населення та розклеюванні листівок у м. Снігурівці та в населених пунктах району. Не допускати стихійну торгівлю продукцією тваринного походження на території м. Снігурівка та району.

Бренюку В.А. – в.о. директора ПОСП «Веселий Кут – ІІІ» доручено забезпечити роботу свиноферми відповідно до вимог «закритого» режиму утримання свиней. Використовувати для годівлі свиней корми після обробки, що гарантує знищення збудника АЧС. Заборонити використання харчових відходів для годівлі тварин. А також, терміново інформувати державну службу ветеринарної медицини в разі виявлення захворювання чи загибель свиней.

Дмітрієву Д.І. – ст. інспектору Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем – заборонити ввезення живих свиней та продукції тваринного походження на територію району з місць, де введено карантинні обмеження по африканській чумі свиней. Перевіряти наявність супровідних документів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top