Новости 14 июня 2018

Відбулася презентація книги «Снігурівщина: із минулого- в майбутнє» [ФОТОРЕПОРТАЖ]

13 травня в Снігурівці відбулася історична подія – в приміщенні актової зали Снігурівської дитячої школи мистецтв була представлена перша найбільш систематизована збірка про історію Снігурівщини, про становлення нашого району, події та видатні особистості. Про це повідомляє Снігурівська РДА.

Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації зазначила:

«Книга, про яку сьогодні піде мова – це історія нашого краю, історія далекого минулого і сьогодення. І та величезна праця, яку автори вклали у неї, заслуговує найвищої похвали, адже це перше фундаментальне дослідження нашої з вами історії, нашого минулого, без знання якого нема майбутнього. У книзі подано величезний масив історичного матеріалу, який автори опрацьовували не один рік. Я хочу висловити велику подяку авторам книги а також тим, хто долучився до написання цієї книги, до збору та пошуку матеріалів. Ваша робота – це неоціненний вклад для культурної спадщини нашого району» – сказала Інна Бойко.

На жаль, протягом багатьох років дуже багато відомостей та фактів з історії рідного краю не були систематизовані, а то й зовсім залишалися не відомі нам. Цю прогалину взялися виправити члени громадської організації «Творча група «Фенікс» Наталія Чимбір, Анатолій Рудчак, Людмила Берест та багато інших. Саме вони реалізували проект «Із минулого – в майбутнє».

Робота була складна і напружена – довелося багато часу провести в архівах, опрацювати великий масив наукової літератури і періодики і, що дуже важливо, провести багато зустрічей і бесід із старожилами, зібрати уцілілі фотографії та інші реліквії.

Про роботу над створенням книги, присутнім охоче розповіла голова громадської організації Наталія Олександрівна Чимбір. Про те, що громада отримала, маючи ґрунтовне зібрання нашої історії в презентованій книзі, поділився своїми думками і Рудчак Анатолій Степанович.

На завершення, жіночий ансамбль будинку творчості дітей та юнацтва виконав пісню “Снігурівський вальс” на слова і музику наших земляків Віктора Бондаренка та Володимира Лопатньова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top