Новости 19 ноября 2015

Андрій Бохонок сільським головам: “Необхідно приділити максимум уваги учасникам АТО та членам їх сімей”

16 листопада на міжвідомчій апаратній нараді начальник соціального захисту населення Світлана Голдун нагадала сільським головам, що при райдержадміністрації створено Центр надання допомоги учасникам АТО, до складу якого включено представників майже всіх структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських організацій з метою вирішення проблем демобілізованих військовослужбовців та їх сімей.

Світлана Голдун повідомила, що з червня поточного року управління соціального захисту населення відслідковує стан виконання районної програми “Турбота”, де було передбачено надання матеріальної підтримки учасникам АТО. Тому вона звернула увагу сільських голів на те, що необхідно більш активно вивчати проблеми та потреби сімей військовослужбовців та попрацювати над їх вирішенням. Залишаються актуальними питання проведення анкетування учасників АТО, виділення землі та документів на землю.

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Бохонок звертаючись до сільських голів додав:

— Необхідно приділити максимум уваги учасникам АТО. Тому, проаналізуйте свої бюджети, кошти ви зможете виділити. Це питання людяності, поваги до цих людей.

По закінченню наради було дано доручення продовжити обстеження умов проживання сімей до складу яких входять мобілізовані та демобілізовані особи, а також сімей загиблих учасників АТО та надання їм необхідної допомоги. Забезпечити наповнення продовольчого фонду та банку одягу і взуття на території сільських рад з метою надання необхідної допомоги сім»ям, до складу яких входять мобілізовані та демобілізовані особи, особливо поранені учасники АТО. Проводити роз’яснювальну роботу серед демобілізованих військовослужбовців про їх право на безоплатне надання послуги із зубопротезуванням.

Повідомила, що за участю сільських голів сформовано списки демобілізованих для безкоштовного навчання та отримання прав водія. Закликала присутніх до активної співпраці у вирішенні питань соціального захисту військовослужбовців.

Источник: golos_s

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top