Новости 03 января 2019

«Люди зневірилися в керівництві міської ради», — заступник голови РДА про байдужість мерії Снігурівки до міських перевезень

Незважаючи на те, що пасажирські перевезення по Снігурівці належать до компетенції міської ради, зранку 3 січня через відсутність автобусу місцеві жителі почали звертатися зі скаргами до райдержадмінстрації. За словами першого заступника голови РДА Сергія Верловицького, люди зневірилися в керівництві міської ради, тому майже і не йдуть туди вирішувати питання.

Нагадаємо, 3 січня жителі міста Снігурівка звернулися у видання «Снігурівка.ІНФО» з проблемою відсутності рейсового автобусу, який курсує по маршруту «Хлібзавод – Птахофабрика».

«Сьогодні дійсно не вийшов міський автобус на рейс. Ще зранку про це в державну районну адміністрацію повідомили жителі міста. І хоча питання організації перевезень в місті є виключно компетенцією міської ради, міського голови — я надав доручення начальнику відділу економіки РДА Козловій С.Ф. розібратися з питанням. Дійсно у перевізника виникли проблеми з водіями. З метою допомоги перевізнику я звернувся до районного центру зайнятості з клопотанням пошуку водія. Прикро тільки одне — що це питання не цікавить міського голову та його заступника, який відповідає за ці питання», — написав Верловицький.

За словами Верловицького, снігурівчани зневірилися у міській владі, тому переважно звертаються для вирішення питаннь до райдержадміністрації.

«Хочу нагадати мешканцям міста , що конкурс на перевезення по місту проводить міська рада, по результатам якого міський голова укладає угоду з перевізником. А потім вже повинен же і контролювати виконання умов угоди, забезпечувати пільгове перевезення. Люди вже настільки зневірилися в керівництві міської ради, що майже їм не телефонують по проблемним питанням. Факти говорять за себе самі. В нас теж є проблеми з організацією перевезень між селами, однак ми повністю володіємо ситуацією та звертаємося в усі інстанції за допомогою для вирішення питання», — зазначив заступник голови РДА.

3 Комментариев

 1. Доктор Паша

  03.01.2019 at 19:15

  хто зневирывся? ти, бойчиха й закуся? яки люды?

 2. Эдик

  04.01.2019 at 01:55

  Нет у нас власти. Если главный представитель власти драет спинку в баньке своему хозяину, за что и сидит в своем кресле, то это не власть а блядство.

 3. 10.01.2019 at 13:26

  Серега правильно все сказал. Не обращай внимания на идиотов с горсовета.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top