Новости 14 января 2019

«Аби управління охорони здоров’я ще роз’яснювало ситуацію — було б чудово», — Бойко заявила, що на Снігурівщині з лікарями заключено угоди майже на 100%

Напередодні Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації повідомило, що у Снігурівському районі один з найнижчих показників по заключенню декларацій з лікарями – 39,6%. Втім, як зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко, в Снігурівському районі з сімейними лікарями, які сьогодні працюють, заключено угоди майже на 100 %. Однак тільки протягом минулого тижня внесені зміни до програмного забезпечення і районні лікарі зможуть заключати угоди на більшу кількість. Ситуацію з деклараціями Бойко прокоментувала у мережі Facebook.

Голова РДА зазначила, що за два роки Снігурівський район жодному молодому лікарю, який вчився за рахунок бюджетних коштів не дав відкріплення.

«Аби управління охорони здоров’я ще роз’яснювало ситуацію- було б чудово. В Снігурівському районі з сімейними лікарями , які сьогодні працюють заключені угоди майже на 100 %. ( майже по 2000 пацієнтів на кожного лікаря.) Однак тільки на протязі минулого тижня внесені зміни до програмного забезпечення і наші лікарі зможуть заключати угоди на більшу кількість. За два роки Снігурівський район жодному молодому лікарю, який вчився за рахунок бюджетних коштів не дав відкріплення (на відміну від управління охорони здоров’я, хоча сьогодні закон це дозволяє). Проблема існує з заповненістю вакансій, особливо в сільській місцевості. Розроблені місцеві програми , виділяються кошти за рахунок місцевих програм на збільшення заробітних плат лікарям. Придбавається житло для лікарів. Але дійсно кадрова проблема існує. Тому запрошуємо лікарів на роботу в район і сподіваємося на допомогу в даному питанні і управління охорони здоров’я», — написала Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top