Горячее 16 января 2019

Незважаючи на те, що Снігурівська міськрада не отримала вчасно проект реконструкції стадіону, прокуратура закрила провадження за фактом службового підроблення

Через рік після відкриття кримінального провадження за фактом службового підроблення Снігурівською міською радою при проведенні тендеру на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» прокуратура вирішила закрити справу на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України. Про це йде мова у відповіді на інформаційний запит кореспондента інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, що 19 грудня 2017 року в системі державних закупівель «Prozorro» з’явилася інформація про тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» по вулиці Суворова в місті Снігурівка. Того ж числа, 19 грудня, через кілька хвилин з’явилася інформація і про переможця тендера.

За даним фактом прокуратура відкрила провадження за статтею «Службова підробка, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів».

«В ході досудового розслідування встановлено, що Тендер на закупівлю робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» не проводився, оскільки вартість предмету закупівлі (робіт) не перевищує встановлений ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» граничний розмір. У зв’язку із цим, будь-які правопорушення під час проведення тендеру в ході досудового розслідування не виявлялись. Також не виявлено порушень при укладанні договору. У вказаному кримінальному провадженні жодній особі про підозру не повідомлялось», — повідомили 6 січня 2019 року у Баштанській місцевій прокуратурі.

У коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО» депутат міської ради Вадим Журавель розповів, що підіймав питання реконструкції стадіону на сесії міськради наприкінці 2018 року, 21 грудня.

Як з’ясувалося зі слів міського голови Леоніда Голоблі, проект реконструкції стадіону вже готовий, але він досі знаходиться в Одесі, тому що, як передає слова мера Журавель, «немає часу поїхати його забрати».

«Була сесія міської ради 21 грудня. Я підіймав на сесії питання щодо реконструкції стадіону. Мер мені відповів так – вже проект реконструкції стадіону є, він лежить в Одесі у проектантів, просто немає часу поїхати його забрати», — розповів депутат Журавель.

Варто зазначити, що переможцем торгів від 19 грудня 2017 року стала одеська фірма ТОВ «ГРАДБУД-ГБ». В тендерній документації було вказано, що підрядник має за 487 тисяч гривень розробити проект реконструкції стадіону до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, у 2018 році Леонід Голобля скасував сесію міської ради заради зустрічі з Іваном Кухтою.  Зазначимо, що депутат Снігурівської міської ради Вадим Журавель заявив, що мер Леонід Голобля в останній момент вирішив скасувати сесії міської ради. За його словами, очільник міста прийняв таке рішення для того, щоб не підіймати на сесії питання по скандальному автобусу, який наніс КП «Снігурівський комунальник» збитків майже на 20 тисяч гривень за один місяць.

5 Комментариев

 1. Запорожець Катерина

  16.01.2019 at 21:55

  Голобля все равно уйдет и не будет мэром

 2. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  16.01.2019 at 21:57

  Чего новости про лузеров ставите? Забудьте о этих сепарках!)

 3. Правий Сектор Снігурівка

  16.01.2019 at 21:59

  Все таки Журавель був правий коли казав що Кухта ні о чем!

 4. Гость

  16.01.2019 at 22:09

  Какие же у нас городские головы тупые!

 5. Ал.

  21.01.2019 at 17:29

  ;-(

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top