Новости 21 января 2019

Обвинувачений у розкраданні коштів при реконструкції водопроводу на Снігурівщині чиновник не з’явився до суду

У Центральному районному суді міста Миколаєва відбулось судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням п’яти посадових осіб, серед яких колишній начальник Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА Павло Нуждов, зокрема у привласненні та розтраті бюджетних коштів у сумі майже 5 млн гривень під час реконструкції водопроводу у Снігурівському та Миколаївському районах області.

Провадження розглядається колегією суддів Центрального районного суду м.Миколаєва у складі Ольги Гуденко, Наталії Черенкової, під головуванням Оксани Мамаєвої. У судове засідання не з’явились двоє обвинувачених, один з яких надіслав заяву, що перебуває на лікуванні, інша, що знаходиться за межами країни. З огляду на те, що участь обвинувачених у судовому розгляді зазначеного кримінального провадження є обов’язковою, у засіданні оголошено перерву до 14 березня.

Як відомо, екс-начальник УКБ Миколаївської ОДА Павло Нуждов і екс-заступниу начальника відділу технагляду УКБ ОДА проходять по декількох справах. Зокрема, в 2016 році прокуратура повідомляла, що директор ТОВ, при виконанні робіт з реконструкції системи водопостачання в селах Миколаївського та Снігурівського районів, зловживаючи службовим становищем, завищив обсяги і вартість виконаних підрядних робіт на суму майже 5 млн гривень.

Також встановлено, що начальником УКБ Павлом Нуждовим, заступником начальника відділу технагляду управління, керівником комунального підприємства Миколаївської обласної ради та головою Нововасилівської сільської ради Снігурівського району складено неправдиві офіційні документи про здійснення технічного та авторського наглядів за виконанням робіт на зазначених об’єктах, що спричинило збитки державі на вищезазначену суму.

3 Комментариев

 1. Ал.

  21.01.2019 at 18:40

  Беспридел.

 2. Гость

  21.01.2019 at 19:35

  Нуждов хороший человек!

 3. Хахаха

  21.01.2019 at 19:36

  Какой он хороший человек? Только гондон может защищать такого уебня как Нуждов!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top