Горячее 24 апреля 2019

Снігурівська міськрада підняла тариф на воду лише для населення, у підприємств тариф залишився старий

В проекті рішення «Про встановлення КП «Снігурівський  комунальник» коригованих тарифів на надання послуг по централізованому   водопостачанню та водовідведенню в місті Снігурівка» мова йде лише про підвищення ціни для населення, в той час, як про юридичні особи мова взагалі не йде. Про це у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО розповіла голова райдержадміністрації Інна Бойко.

За її словами, 23 квітня на щотижневій апаратній нараді було піднято питання про проект рішення, яким виконком міської ради підвищив тариф на воду. А саме, присутні обговорили, чому рішення не стосується юридичних осіб.

У коментарі Снігурівка.ІНФО Бойко зазначила, що такий проект з’явився в міській раді через некомпетентність тих, хто готував документ. Голова РДА вважає, що таким рішенням міська влада вирішила за рахунок мешканців поліпшити ситуацію на КП «Снігурівський  комунальник».

«Виходить так, що міська рада поставила пільгові умови підприємствам та юридичним особам, і, мабуть, вважають, що населення дуже багате, тому поставили новий тариф для снігурівчан», — сказала Інна Бойко.

Як раніше повідомлялося, 9 квітня на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр.

Варто зазначити, що на прийняття виконкомом рішення про підвищення тарифу жителі Снігурівки відреагували вкрай негативно.

Крім того, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін повідомив, що політичною силою ініційовано питання подання адміністративного позиву про визнання неправомірним рішення виконкому Снігурівської міськради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник» щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top