Новости 25 апреля 2019

«Наш край» ініціював скасування рішення про підвищення тарифу на воду у Снігурівці [ФОТО]

У четвер, 25 квітня, на сесію Снігурівської міської ради представниками партії «Наш край» було винесено питання про скасування рішення виконкому щодо підвищення тарифу на воду до 46 гривень за кубометр.

Як раніше повідомлялося, 9 квітня на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр.

Варто зазначити, що на прийняття виконкомом рішення про підвищення тарифу жителі Снігурівки відреагували вкрай негативно.

«Міська влада, на чолі з головою міста, надалі не чує городян. Сьогодні ми зробили ще одну спробу донести до них думку жителів щодо підняття тарифу, яке вважаємо соціально несправедливим. Результати голосування за відміну рішення виконкому говорять самі за себе. Нашу пропозицію підтримали лише декілька депутатів. Міський голова проголосував проти відміни рішення, а отже — проти думки снігурівчан. Замість того, щоб інвестувати в ремонт мереж, прийнято рішення оплачувати з кишені людей такі пориви, як сьогодні перед мерією», — розповів депутат Андрій Закусілов.

Крім того, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін повідомив, що політичною силою ініційовано питання подання адміністративного позиву про визнання неправомірним рішення виконкому Снігурівської міськради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник» щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень. 

В той же час, Закусілов поскаржився, що міська влада за рахунок снігурівчан вирішила компенсувати втрати КП «Снігурівський комунальник».

«Дуже символічно. Прорив води прямо перед мерією напередодні сесії. Цікаво, скільки кубометрів зараз витече за ціною 46 гривень ??? Але ж ці втрати оплатять мешканці Снігурівки зі своєї кишені! Найлегше проблеми комунального підприємства вирішувати за рахунок городян»»,- повідомив на свої сторінці у Фейсбук голова районної організації партії «Наш край», — написав Закусілов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top