Горячее 06 июля 2016

У Твардовської з’явився заступник, який буде «піднімати» економіку району

4 липня на щотижневій апаратній нараді голова райдержадміністрації Тетяна Твардовська представила заступника з питань промислової політики, фінансів, економіки, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку інфраструктури Попова Дмитра Дмитровича.

В свою чергу Дмитро Дмитрович подякував голові райдержадміністрації за висловлену довіру, зазначивши, що готовий працювати в команді на благо Снігурівщини.

Довідка: Попов Дмитро Дмитрович — 1983 року народження, має дві вищі освіти, працював в галузі освіти, в екологічній галузі, двічі проходив військову службу (строкову та по мобілізації) а також працював заступником голови Кривоозерської райдержадміністрації.

3 Комментариев

 1. Олег

  07.07.2016 at 14:37

  Танюха сама не справлялась, решила себе еще одного молоденького мальчика взять.

 2. Саша Биленко

  07.07.2016 at 14:38

  Не, наоборот, это Бохонок не справлялся и Таня решила ему подмогу взять))))))))))))))) Давайте пасаны, показывайте на что способны!))))))))

 3. Андрей

  07.07.2016 at 14:40

  В кривом говорят, что это чистый урод! Погорел на местячковых схемах и его от туда кышнули! Чего ним прокуратура не займется? Где власть? Где правда?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top