Новости 27 декабря 2016

Снігурівський «Інгулець» став призером обласних змагань з футболу

Днями відбулася остання гра в цьому році в Зимовій першості м. Миколаєва на штучних полях. У змаганнях виявили взяти участь 53 команди області. Для когось це просто боротьба за трофей, а для когось етап підготовки до літніх змагань.

Честь району з даного турніру відстоював ф/к «Інгулець», який в цьому році став призером обласних змагань, володарем кубку колективів агропромислового комплексу, чемпіоном І ліги м. Миколаєва в 2015 році. Тренер даної команди — Косєй Володимир Олександрович.

Матч відбувся між командами ф/к «Інгулець» та ф/к «Воднік» м. Миколаєва. Перемогу з рахунком 4:2 здобула команда «Інгулець». Захопленою грою футболісти не заважаючи, ані на сніг, ані на мороз все таки забили м’яч в ворота суперника, а саме Кузьмін Дмитро – два голи, Бринза Ігор та Пономаренко Віталій.

Мета цих змагань – продивитися резерв команди, підготуватися до майбутніх ігор першості області та в першу чергу популяризація футболу серед жителів району.

1 Комментарий

  1. Снигирёв

    29.12.2016 at 02:36

    Полная дезинформация любителей футбола.Какие призёры?До завершения чемпионата нужно сыграть ещё столькр же игр.Сейчас «ингулец» занимает 9-ое место набрав 7 очков.какие призёры???Что за бред?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top