Новости 13 февраля 2017

Перейменуваня, преміювання, газифікація та ремонт доріг: які питання вирішуватимуть на сесії Снігурівської міськради

21.02.2017 року о 14.00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХХІ позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться наступні питання:

 1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради основних засобів (металевої та бетонної конструкцій, лавок, урн, ліхтарів, обладнання для забезпечення правопорядку) та їх передачу до КП «Снігурівський благоустрій».
 2. Про початок процедури визнання безхазяйними енергооб’єктів, що знаходяться на території міста Снігурівка.
 3. Про перейменування вулиці Йосифа Сліпого в м. Снігурівка.
 4. Про перейменування вулиці 200-річчя Снігурівки в м. Снігурівка.
 5. Земельні питання.
 6. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 7. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 8. Різне.
 9. Інформація щодо газифікації мікрорайону «7 вітрів».
 10. Інформація щодо Звернення депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання до Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, депутатів Верховної Ради України Бриченка Ігоря Віталійовича та Вадатурського Андрія Олексійовича щодо ситуації по створенню госпітальних округів в Миколаївській області.
 11. Про звернення депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання до голови Миколаївської обласної ради Москаленко В.В., Снігурівської районної ради Мезіної Т.А., народних депутатів України Вадатурського А.А. та Бриченка І.В., щодо виділення коштів на  ремонт траси  Т 15-08 Миколаїв – Березнегувате.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top