Новости 18 февраля 2017

На Снігурівщині Держземагенство поза конкурсом роздало 580 га землі

Баштанською місцевою прокуратурою Миколаївської області встановлено порушення вимог законодавства при розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності на території Снігурівського району.

Так, у 2013 році Головним управлінням Держземагентства в області поза конкурсною процедурою надано місцевій мешканці в оренду на 49 років 580 га земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.

При цьому на час звернення із заявою про отримання спірних земельних ділянок для ведення фермерського господарства вказана громадянка вже була засновником та головою фермерського господарства, мала в оренді значну площу земель та  займалась веденням фермерського господарства. А через рік після отримання спірних земель в оренду передала всі ділянки в суборенду іншому сільськогосподарському підприємству на 48 років, що свідчить про відсутність наміру на ведення фермерського господарства.

У зв’язку з тим, що місцеві органи влади не вжили заходи до припинення роздачі землі поза конкурсною процедурою, за погодженням із прокуратурою області, місцевою прокуратурою пред’явлено позов про визнання незаконними наказів, визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок та повернення їх у власність держави.

Судовий розгляд позову триває.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top