Новости 23 февраля 2017

Депутати не поспішають об’єднувати КП «Снігурівський міськводоканал» та КП «Снігурівський комунальник»: створено спеціальну комісію

В Снігурівці знов розглядають питання об’єднання КП «Снігурівський міськводоканал» та КП «Снігурівський комунальник». Відповідну пропозицію на засіднні постійної депутатскької комісії вніс депутат Журвель. В свою чергу Олена Ткаченко виступила проти цього до моменту прийняття нових тарифів на водопостачання, депутат запропонувала повернутись до розгляду і лише через квартал після їх затвердження.

В ході  ХХІ позачергової сесії дане питання було винесено на порядок денний. В.о. директора КП «Снігурівський комунальник» повідомив, що поспішати в даному питанні не потрібно:

«Ми обговорювали це питання і в подальшому необхідно дивитись на економічний стан цього підприємства, бо ми не знаємо стану «Водоканалу», і потім приймати рішення про приєднання чи не приєднання. На даний момент немає жодних обгрунтувань для прийняття рішення».

В ході обговорення виявилось, що директор  КП «Снігурівський міськводоканал» вже просить ввести в штат сантехніка та електрика. На запитання одного з депутатів в.о. директора КП «Снігурівський комунальник» підтвердив, що після об’єднання не потрібно буде піднімати тариф на воду.

Воронова повідомила, що 28 лютого обидва підприємства здають річні звіти і запропонувала винести рішення з даного питання після ознайомлення з ними.

Більшістю голосів депутати створили спеціальну комісію, що дослідить питання та винесе відповідний проект рішення на наступну сесію.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top