Новости 26 февраля 2017

Як на Снігурівщині розважали вихованців центру дітей-інвалідів

Свято Масляної завжди було одним з найбільш завзятих і веселих свят. Душевне тепло , забави, розваги, смачні пригощання – все це відбувається з початком масляного тижня. Цього року таку можливість святкування вихованцям центру дітей-інвалідів у Снігурівському районі подарували діти Галаганівського сільського клубу на чолі з його завідуючою Біляченко О.Я.

Святкування розпочалося з приходу Масляної , яка розповіла про традиції свята та значення кожного з семи днів масляної. Помічниками Масляної були скоморохи, веснянки , які співали для дітей,танцювали ,розповідали вірші . Діти центру разом з гостями водили хороводи, грали в ігри : «Подоляночка», «Парашут», «Сніжки», «Коза», а також змагалися у спритності, за що отримували цікаві призи.

Господарі та гості отримали величезне задоволення від побаченого, почутого та від живого спілкування. Біляченко О.Я., яка підготувала цю святкову програму подякувала працівникам центру за ту роботу, яку вони проводять з дітьми та за гостинність, а також вручила всім власноруч виготовлені сувеніри.

І яка ж Масляна без млинців. Весела та цікава зустріч закінчилася з справжніми українськими млинцями та сметаною.

Діти-інваліди, працівники центру дякують дітям Галаганівського сільського клубу,керівнику клубу Біляченко О.Я., мешканцям с.Галаганівка за організацію та проведення такого радісного, теплого свята Масляна в центрі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top