Новости 09 марта 2017

В Новопетрівці сільрада відмовляється ставити на квартирний облік АТОшника з п’ятьма дітьми

На Снігурівщині бюрократія знов бере гору над здоровим глуздом. Новопетрівська сільрада відмовляється ставити на квартирний облік АТОшника з п’ятьма дітьми, порушуючи його законні права. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала місцева активістка Альона Комарчук. 

Виявилось, що чоловік проживає в Новопетрівці вже більше 10 років та пішов на війну добровольцем:

«Є АТОшник, п’ятеро дітей. Не має житла . Як справжній чоловік добровільно пішов до військомату. При цьому в нозі стояла пластина. І його взяли, бо тоді був треба. Тепер коли його сім’і потрібно житло нікого нічого не цікавить. Більше десяти років проживає в с.Новопетрівка без реєстраціі. Зареєстрований в іншому селі. Звернувся до Новопетрівськоі сільради з питанням постановки на квартирний облік. Відмовили посилаючись на Правила».

Активістка впевнена, що що законність відмови під великим питанням:

«Перелопативши купу літератури — прийшла до висновку — питання спірне. В усіх законодавчих актах є фраза «за місцем проживання» і тільки в правилах є слово «реєстрація». Сільрада спихує все на ці правила забуваючи про Основний Закон. За нашим законодавством людина може мати декілька місць проживання і тільки одне місце реєстраціі. Місцем постійного проживання є місце де людина проживає більше ніж пів року. Питання: ( нагадую спірне) Чи може сільська рада самостійно встановити місце проживання людини і які наші і її дії в подальшому».

Комарчук звернлася до обласної влади та вимагає, щоб до АТОшників нарешті почали ставитись з повагою:

«Олексій Савченко, Vita Viktory, Ирина Абрамова, Tatiana Polishchukkk, Юрій Підвишинський, Татьяна Мазниченко. На всі питання , які виникнуть під час прочитання посту — відповім. Також хочеться додати, що в Законі » місце проживання» визначено як місце, де громадянин постійно або переважно проживає і про реєстрацію не має мови. І ще, дуже хочеться щоб до тих хто захищав і захищає наш дім нарешті почали відноситися з повагою!».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top