Без рубрики 12 октября 2015

Книги — джерело мудрості, — на Снігурівщині розпочався місячник шкільної бібліотеки

У Червонопромінському НВК розпочався місячник шкільної бібліотеки. До Всеукраїнського дня бібліотеки проведено свято «Книги — джерело мудрості», мета якого — розкрити роль книги та бібліотеки в житті кожної людини.

Шкільна бібліотека фундамент освіти, скарбниця людського знання, а основне джерело інформації є книга. «Велика користь від книжного вчення, бо книги наставляють і навчають нас, мудрість знаходимо в книжних словах»,- ці слова нагадала глядачам учениця 6 класу Потравка Ольга.

З великим задоволенням присутні слухали виступ Давидюка Вадима і Попадюка Андрія, учнів 6 класу, про появу писемності, перші книги з історії людства та велику роль навчання.

Від учнів 4 класу прозвучали крилаті вислови про книгу. А дівчата 4 класу Гуцул Євгенія та Цибуля Валентина порадували присутніх піснями про книгу та бібліотеку.

Найулюбленішою і найдоступнішою формою навчання в школі є казка, котра навчає, як на світі жити, збагачує духовний світ дитини, впливає на розвиток творчих здібностей. Учні 5 класу Бобров Дмитро, Гуцул Олександра, Жукова Світлана, Зозуля Анастасія, Кириленко Іван продемонстрували свої акторські здібності під час інсценізації казки «Мудра дівчина». Юні актори не просто копіювали образи, а передавали свої почуття, переживання. Цікава постановка принесла задоволення і позитивні емоції як глядачам, так і учасникам.

У ході свята учні та вчителі вітали із Днем бібліотекаря Бондаренко Н.М. та сільського бібліотекаря Кілімник Г.Д., які є розпорядниками долі книг, першими провідниками читацького інтересу, супутниками, котрі допомагають книзі знайти дорогу до серця читача.

Н.М.Бондаренко, вчитель української мови та літератури, бібліотекар Червонопромінського НВК

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top