Новости 27 марта 2017

Снігурівчани поїхали на огляд-конкурс художньої самодіяльності творчих колективів підрозділів ДСНС

24 березня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності творчих колективів підрозділів ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Участь у заході взяли виконавці та творчі колективи підрозділів Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби, аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 26 державної пожежно-рятувальної частини з охорони ДП НПКГ «Зоря», Баштанського, Березанського, Вітовського, Казанківського, Новобузького, Новоодеського, Миколаївського, Очаківського, Снігурівського районів області. Загалом до уваги глядачів та суддів представлено 40 різнопланових номерів у номінаціях «Соліст-вокаліст» або «Автор-виконавець», «Вокальний ансамбль», «Вокально-інструментальний ансамбль», «Хореографія», «Краща пісня про пожежно-рятувальну службу».

Снігурівський район представляли діти танцювального колективу «Арабеск» під керівництвом Виноградської Каріни Анатоліївни. Запальними сучасними танцями дівчата задали веселий та бадьорий настрій в глядацький залі та показали високий рівень майстерності. Після виступу було проведено екскурсію у музей пожежно-рятувальної служби.

Снігурівський РС ГУ ДСНС України у Миколаївській області висловлює щиру подяку танцювальному колективу «Арабеск», його керівнику Виноградській Карині Анатоліївні та батькам за підтримку при проведення заходів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top