Без рубрики 02 апреля 2017

Голова Новопетрівської сільради ігнорує запити від депутата облради

Місцева влада Новопетрівки знов оскандалилась. Голова сільради вже більше двох тижнів ігнорує запит депутата облради Тетяни Поліщук. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила Альона Комарчук

Активістка відмічає, що депутата по відтермінування відповіді на запит ніхто не попереджав. Якщо місцева влада ігнорує запити народних обранців, то на простих людей голові сільради просто начхати:

«Згідно чинного законодавства відповідь на депутатське звернення надається на протязі 10ти днів, в разі неможливості розглянути питання в цей термін депутат попереджається письмово і звернення розглядається в термін 30 днів. Депутат обласноi ради Tatiana Polishchuk звернулася до сільської голови Касапи В.В. с Новопетрівка , Снігурівського району 15 березня 2017 року, сьогодні 2 квітня? Ні попередження про затримку, ні відповіді не має. Уявіть як відповіді надаються людям???? Це вже не перше недотримання законодавства Касапою В.В. Мабут,ь в понеділок доведеться телефонувати на гарячу лінію очільника області… Хоча , нашій сільській голові , з її слів, » все по барабану». Що не так робимо? Може треба горлати, бити? Я навіть не знаю(( Порадьте?!».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top