Новости 20 мая 2017

Снігурівчани отримали близько 40 послуг від фахівців пересувного сервісного центру МВС [фото]

Близько 40 послуг отримали снігурівчани від фахівців пересувного сервісного центру МВС, адміністратори якого, замість обіцяного графіку роботи до 16 години, працювали до «останнього клієнта».

Місто Снігурівка, розташовано на відстані 70 км від найближчого територіального сервісного центру МВС в м. Миколаїв, а тому місцевим жителям не досить зручно добиратися до обласного центру аби отримати адміністративну послугу. Тільки-но дізнавшись, що державний сервіс може приїхати до них «додому» відразу ж місцевій владі надали близько 40 запитів на отримання послуг.

Ще до приїзду фахівців автовласники вишукались в чергу аби першими оцінити якість роботи сервісного центру МВС. Двоє адміністраторів та експерт відразу ж приступили до роботи й докладали максимум зусиль аби не затримувати своїх відвідувачів.

За день роботи було здійснено 22 операції з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, в тому числі й юридичній особі ПАТ «Укрпошта». Також 7 громадян надали запит для одержання довідки щодо відсутності судимості, користуючись нагодою обміняли та отримали дублікат посвідчення водія 7 осіб. Крім того, адміністраторами було отримано запит щодо видачі міжнародного посвідчення водія.

1 Комментарий

  1. ssll

    26.08.2017 at 00:00

    Чё за бред

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top