Новости 21 мая 2017

Інна Бойко відвідала Снігурівський історико-краєзнавчий музей та кіностудію «Інгулець»

Голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з головою райради Тетяною Мезіною, секретарем міськради Тетяною Андрющенко, начальником фіну правління Наталією Друзь, директором центру занятості Іриною Заприкут та начальником відділу культурі, молоді та спорту Анною Пєгановою відвідали Снігурівський історико-краєзнавчий музей, що знаходиться в приміщенні районного будинку культури.

На початку зустрічі Інна Бойко привітала директора музею Ирину Мочаліну та вручила грамоту за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків з нагоди Міжнародного дня музею.

Оглянувши експонати, Бойко зазначила, що на утримання закладів культури виділяється недостатньо коштів, тому дану ситуацію необхідно виправляти і фінансувати такі заклади на достатньому рівні. Керівники району дійшли згоди, що приміщення музею необхідно збільшувати, а також була озвучена пропозиція щодо створення картинної галереї.

Також керівники району зустрілися з Володимиром Літвіновим – директором кіностудії «Інгулець». Він розповів про заклад та влаштував невелику екскурсію. Також він розповів, що в районі розроблена програма розвитку кіно «Еволюція Rec», що покликана знайти талановитих авторів, підштовхнути їх на перші творчі кроки у галузі кіно.

Проте матеріально-технічне становище студії залишає бажати кращого. Тому, вислухавши прохання Володимира Літвінова, очільниця району зазначила, що потрібно обов’язково взяти участь у грантових проектах, що дасть можливість покращити становище.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top