Новости 28 мая 2017

В школах Снігурівщини пролунав останній дзвінок

26 травня в усіх загальноосвітніх школах Снігурівського району  відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Не обійшлось свято без подарунків. За ініціативи голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко та депутатів Миколаївської обласної ради Юрія Кормишкіна, Олени Донченко, Володимира Лусти випускників району, які за результатами ЗНО підтвердять Золоту або Срібну медаль, вирішено відзначити матеріальною підтримкою – гарантованою оплатою першого року навчання у вищому навчальному закладі.

На урочисту лінійку до учнів Новопетрівської ЗОШ завітали голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко, депутат обласної ради Юрій Кормишкін та начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус, до учнів Снігурівської ЗОШ №1 – голова Снігурівської районної ради Тетяна Мезіна, до учнів Снігурівської ЗОШ № 3- секретар міської ради Тетяна Андрющенко, до учнів Снігурівської ЗОШ №4 – депутат районної ради Ігор Бульба, до учнів Снігурівської гімназії – начальник відділу районної ради Ірина Лисиця, до учнів Євгенівського НВК – депутат районної ради Андрій Бохонок, до учнів Павлівської школи депутат районної ради Любов Бойко.

Також на святі в кожному навчальному закладі району побували керівники державних установ, організацій, сільгосппідприємств, вчителі-ветерани педагогічної праці, батьки, представники органів місцевого самоврядування.

Цього року святкували закінчення навчання 3980 школярів. Настрій у всіх був піднесений  – попереду канікули!

Для 313 одинадцятикласників дзвоник пролунав востаннє, для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Прийшовши привітати випускників із початком дорослого життя, високоповажні гості насамперед бажали випускникам, щоб освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування та самореалізації. Вони висловили надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top