Новости 28 мая 2017

Очільники Снігурівщини обговорили в Новопетрівській сільській раді реформу децентралізації

Минулого тижня в приміщенні Новопетрівської сільської ради відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Інни Бойко, голови райради Тетяни Мезіної, депутата облради Олени Донченко з депутатами та одноосібниками Новопетрівської сільської ради. На обговорення було винесено наступні важливі питання: збільшення сплати земельного податку одноосібниками до 1% та обговорення реформи децентралізації.

Що стосується збільшення сплати земельного податку, голова райдержадміністрації Інна Бойко запропонувала піднімати ставку поступово, щоб на кінець року вийти на рівень 1%. В результаті доволі жвавих обговорень було прийнято рішення збільшити ставку податку з 1 червня до рівня 0,7% .

Нагадаємо, що минулого тижня в приміщенні Червонодолинської сільської ради відбулася зустріч, в якій взяли участь керівництво району, консультанти Асоціації міст з питання об’єднання Червонодолинської та Новопетрівської сільської ради в одну громаду.

Голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила, що така громада може виявитися неспроможною. Також вона попередила, що необхідно все добре прорахувати, щоб не повторити негативні наслідки деяких малочисельних громад,які вже створені на території Миколаївської області і у яких вже на початковому етапі виникли фінансові проблеми. Інна Володимирівна додала, що одного бажання щоб об’єднатися буде замало. Необхідно довести експертам з Миколаєва, що дана громада буде дійсно спроможною. Тому, обговорення з даного питання ще будуть продовжуватись.

Раніше депутат обласної ради Юрій Кормишкін висловився проти створення окремих громад в Снігурівському районі. Він розповів, що має бути єдина громада на Снігурівщині, а не окремі повіти для чиновників і бізнесменів.

3 Комментариев

 1. Вадим "мелкий" Мериков

  29.05.2017 at 19:49

  А где же наши народные депутаты? Где Игорь Бриченко и Андрей Вадатурский? Или им плевать на народ который их выбрал в Нардепы? А они между прочим сидят и зарплату получают которую мы им платим! Но им плевать на село и на район им нужно побыстрее баблом карманы набить и потом сбежать в какой-то Ростов на Дону! Не знаю как там Вадатурский, но Бриченко реально нужно уже паковать свое шмотье и валить с Украины! Эта гнида обворовалась по самые уши!
  А на счет округов можно сказать лишь то, что пока будут такие дороги, ни о каких округах речи идти не может! А дорого нету из-за таких уйобищных нардепов, которые хотят срубить бабла на тендерах по ремонту дорог! И думаю что скоро Антощук опубликует аудиозапись в которой Бриченко, который супер патриот, вымогает процент с тендера! Вот и увидим какой Игорешка патриот!

 2. Узков Михайло

  29.05.2017 at 23:42

  Нафиг эти громады! Это бред сивой кобылы по имени Пэтя Парашенко! Забейте на это! Скоро не будит Петьки и все забудут про эту тупейшую идею! Слава Новопетровке!

 3. гость

  31.05.2017 at 11:40

  Мезина как всегда примазалась к властьимущим! Ничего не меняется в местной власти! Позор и ганьба таким чиновникам как Мезина! Раньше она Бричинко зад лизала, потом Кухте а теперь Вадатурскому! Кто следующий?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top