Новости 27 июня 2017

В районному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Конституції України

 

Знаменно, що день  Конституції  ми зустрічаємо в  червні, коли блакить  неба і жовтогарячі лани зливаються в єдине  велетенське знамено, що символізує волю і працю.

Однією з перших  конституцій  в Європі вважаються конституція  Пилипа Орлика  «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка  окреслила  шляхи визвольних змагань кільком наступних поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

Сьогодні, 27 червня в районному будинку культури відбулася виставка рушників і виробів прикладного мистецтва та урочистий концерт, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України.

З вітальним словом до присутніх звернулася очільниця району Інна Бойко. Вона привітала присутніх зі святом та побажала, миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів! До вітань також приєдналася і голова районної ради з секретарем міської ради.

Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту, творчі колективи районного будинку культури та будинку творчості дітей та юнацтва, а також фольклорний колектив «Озеряни» та хоровий колектив «Злагода».

Вітаємо всіх жителів району з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай наша країна, живе і розвивається на основі закону й справедливості!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top