Новости 28 июля 2017

Снігурівчан закликають приєднатися до боротьби з бур’янами та небезпечними рослинами [фото]

У місті Снігурівка розпочався місячник боротьби з бур’янами та небезпечними рослинами. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

В рамках місячника боротьби з бур’янами, в тому числі карантинними небезпечними рослинами, працівники Снігурівської міської ради, Снігурівської філії райавтодор, ІЗС взяли участь у суботнику, організованому головним спеціалістом Миколаївської обласної фітосанітарної лабораторії Явтушенко Н.М. та головним спеціалістом відділу карантину рослин ГУ Держпродспоживслужби Явтушенко О.В., біля будівель колишнього банку «Україна»,  Снігурівської центральної районної лікарні, та територій, прилеглих до підприємств.

У спекотний день учасники заходу висапували та згрібали не тільки бур’яни, сміття, але й суху траву, яка є пожежонебезпечною. Закликаємо мешканців Снігурівки не залишатись осторонь та приєднатись до цієї корисної справи на благо міста.

3 Комментариев

 1. Снигиревчанка

  30.07.2017 at 14:26

  Да не призывать, а заставлять надо и штрафовать тех «хозяев», которые понагребали земель в черте города и не в состоянии содержать их в порядке.Например,территория бывшего колбасного цеха по улице Чайковского.Это точно не окраина города. И у этого участка есть хозяева, только нет порядка. И таких участков по городу море. А вы призываете?!

 2. Юра

  03.08.2017 at 08:56

  а звідки береться минулорічна трава?
  ЧОМУ ВОНА ШВИДКО НЕ РОЗКЛАДАЄТЬСЯ — ПОВЕРТАЄТЬСЯ В ГРУНТ?
  чому минулорічна суха трава і листя не повернулися в грунт ЗА ТИЖДЕНЬ?
  поясніть, фахівці!!!

 3. Юра

  03.08.2017 at 09:00

  а тому що, Юра, у такий спосіб забезпечується ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ !
  махати граблями — це ж зарядка для позбавлення зайвої ваги,
  а створювати нормальну екосистему — це складно, це ж думати потрібно

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top