Новости 31 июля 2017

Волонтери з США мають наміри фінансувати ремонт дитячих будинків сімейного типу в Снігурівському районі

31 липня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю міського голови Леоніда Голоблі, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників державних установ міста та району.

Розпочинаючи нараду, Бойко повідомила про підсумки подій минулого тижня. Зокрема, про те, що були проведені наради-співбесіди з сільськими радами з питань соціально-економічного розвитку. Очільниця району відмітила, що не всі сільські ради знаходяться в однакових умовах в плані їх можливостей, тому до 15 серпня вони повинні подати пропозиції щодо участі у грантових проектах на 2017-2020 роки на розвиток села.

За словами голови РДА, нещодавно відбулася зустріч з волонтерами з США, у яких є ідея надавати кошти на ремонт дитячих будинків сімейного типу. Міському голові Леоніду Голоблі, директору районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Катерині Бурбелі та начальнику служби у справах дітей Галині Бондаренко було доручено терміново вивчити дане питання.

1 Комментарий

  1. реалист

    02.08.2017 at 18:59

    После освоения грандовых денег следует ожидать евроремонтов у вышеупомянутых особ. А детским домам останутся малые крохи. Известная схема. Ничего не меняется в многострадальной Украине.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top