Новости 11 января 2018

Широківська ОТГ змушена буде заплатити за воду, яку мешканцям розвозив автобус агрофірми нардепа Бриченко

Колишня сільська голова Новопетрівки Валентина Касапа розповіла, що новостворена Широківська об’єднана територіальна громада змушена буде виділити бюджетні гроші на оплату питної води, яку місцевим жителям розвозили автомобілі фірми народного депутата Ігоря Бриченко. Про це вона розповіла в коментарі виданню «Снігурівка.ІНФО».

За словами бухгалтера сільської ради, Новопетрівська сільрада не приймала цю воду, до того ж, ніхто з представників сільської ради не був присутнім при розвозі води.

«До нас ці бачки з водою завезли, але в нас вже на рахунку не було коштів. Ми навіть не приймали і не рахували цю воду. Більш того, я навіть не була присутня, коли цю воду розвозили, але люди сказали, що бачки завезли на агрофірму», — розповіла бухгалтер Новопетрівської сільської ради.

Сільський голова зазначила, що Новопетрівка навіть не встигла б виділити кошти за воду через закриття бюджетного року.

«Зараз вже створена Широківська громада змушена виділяти кошти за цю воду. Зрозуміло, що коли цю воду привезли, за неї потрібно було заплатити. Але субвенцію нам дали 27-28 грудня, а 29 числа ми вже повернули її назад, тому що кінець року. Субвенцію нам дали, і поки ми зробили зміни, повідкривали рахунки, її потрібно було вже повертати. Тепер обов’язок за цю воду лягає на Широківську ОТГ», — зазначила Касапа.

Також вона додала, що при розвозі води залучали транспорт нардепа Бриченко, робили це безкоштовно, і вже після цього нардеп сказав, щоб сільська рада компенсувала кошти за воду.

«Цю воду розвозив автобус фірми «Агросвіт», це фірма Бриченко, воду розвозили безкоштовно. По суті він безкоштовно розвіз воду, а потім сказав, щоб наша Новопетрівська сільська рада компенсувала ці кошти», — розповіла Касапа.

Слід зазначити, що більше 50 баків з водою на даний час стоять в приміщенні Червонодолинської сільскої ради. Що робитимуть з цією водою та чому її до сих пір не роздали жителям громади дізнатися не вдалося, так як голова ОТГ Сергій Пересунько відмовився відповідати на питання кореспондентів.

2 Комментариев

  1. Ragyl

    11.01.2018 at 22:51

    Голобля дурень!

  2. Аноним

    12.01.2018 at 10:47

    У статті багато брехні .Мова йшла не про воду , а про бутеля для очищенної води.Коли розмовляєте з людьми , а потім пишите статті то пишіть хочаб трішечки правду.Я при цій телефонній розмові , з бухгалтером, була присутня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top