Новости 03 августа 2017

У Снігурівці в честь дня ВДВ відбулися змагання юних дзюдоїстів, присвячені воїнам-десантникам 79 ОАМБр [фото]

Воїни-інтернаціоналісти, що пройшли крізь пекло Афганістану, відзначали день ВДВ. Адже серед них немало тих, хто служив в цих високомобільних військах. І це вже стало доброю традицією.

Зранку у міській церкві Миколи Літнього отець Володимир відслужив молебен по убієним та тих, хто помер від ран і контузій уже в мирний час. Потім ветерани поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, побували в своєму музеї, а також відвідали могилу свого побратима, кавалера ордена Червоної Зірки Сергія Діденка в селі Баратівка.

В цей день відбулися і всеукраїнські змагання юних дзюдоїстів в ДЮСШ, присвячені воїнам-десантникам 79 ОАМБр. Спортсменів привітали голова райдержадміністрації І.Бойко, чемпіон світу з рукопашного бою О.Ручковський, колишній десантник, воїн-афганець В.Чих, заслужений тренер України С.Зіньковський та інші.

Змагання пройшли цікаво і організовано. Переможці отримали кубки і медалі. Колишні воїни-десантники на березі Афанасіївського ставка зварили юшку і пом’янули своїх фронтових побратимів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top