Новости 03 августа 2017

На Снігурівщині заклади освіти готують до нового навчального року

2 серпня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела засідання комісії по результатам перевірки стану готовності навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року та проведення технічного обстеження будівель і споруд закладів освіти району. На засіданні були розглянуті питання щодо подальшої експлуатації будівель та подальшого їх обстеження в разі необхідності.

Заступник голови комісії Любов Мендус доповіла, що згідно графіку комісія провела технічні обстеження навчальних закладів і за результатами було складено відповідні акти. Всього було обстежено 32 заклади, у яких на балансі 43 будівлі. Під час обстеження було виявлено дефекти та пошкодження конструктивних елементів будівель деяких шкіл, будівлі інших навчальних закладів знаходяться в задовільному стані. Також, комісією виявлено, що потребують ремонту дахи у 5-ти навчальних закладах.

Також, слід відмітити, що в період підготовки закладів освіти до нового навчального року було проведено ремонт системи опалення у Юріївському НВК, районній гімназії, в Широківській ЗОШ та проведено ремонт електрокотельної в Олександрівській ЗОШ. У Снігурівській ЗОШ №4 проведено ремонт каналізаційної системи. У серпні поточного року буде проведено ремонт системи опалення в Нововасилівській ЗОШ, Снігурівській ЗОШ №3 та ремонт водопровідної системи в Снігурівській ЗОШ №4.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top