Новости 29 августа 2017

7 вересня в Снігурівському районі розпочнуться навчання з територіальної оборони

28 серпня відбулася нарада з питань проведення навчань по територіальної оборони за участю міського та сільських голів, яка проходила під головуванням голови райдержадміністрації Інни Бойко та голови районної ради Тетяни Мезіної.

Військовий комісар Богдан Ткачук повідомив, що з відповідно до Плану підготовки Збройних Сил України у 2017 році у період з 7 по 16 вересня 2017 року снігурівчани братимуть участь у військових зборах. Навчання будуть проводитися з практичним призовом військовозобов’язаних, призначених до підрозділу територіальної оборони: роти охорони та загонів оборони. Підготовка до проведення зборів вже розпочалась.

В ході командно-штабних навчань на практиці будуть відпрацьовуватись виконання завдань територіальної оборони на пунктах в’їзду – виїзду (блок-постах), охорони та оборони важливих об’єктів, забезпечення функціонування органів державної влади тощо. Заплановані заняття з різних видів військової підготовки: інженерної, спеціальної, вогневої, тактичної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, у тому числі і з бойовим досвідом, набутим у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top