Горячее 14 сентября 2017

Снігурівський районний суд припинив роботу – в ньому не залишилося уповноважених суддів

Відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 12 вересня суддю Кішковську Зою Анатоліївну, яка окрім повноважень судді виконувала обов’язки голови суду, відраховано зі штату Снігурівського районного суду Миколаївської області у зв’язку зі звільненням у відставку. Про це повідомляє сайт «Судова влада України».

За штатним розписом у суді чотири посади суддів,  три з яких на даний час є вакантними. Суддя Квєтка Іванна Анатоліївна  25 квітня цього року припинила виконувати повноваження судді у зв’язку з закінченням п’ятирічного строку  на який її призначено Указом Президента України від 24.04.2012р. №286/2012.

На даний час Снігурівський районний суд Миколаївської області не виконує головної функції — здійснення правосуддя.

Канцелярія суду здійснює прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, матеріалів кримінальних проваджень скерованих прокуратурою. Однак, розподілити справу конкретному судді за допомогою автоматизованої системи документообігу суду здійснити неможливо у зв’язку з їх відсутністю.

За зазначених обставин цивільні та адміністративні справи мають зберігатися у канцелярії до призначення суддів або вирішення питання відрядження суддів з іншого суду. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та інші матеріали згідно чинного законодавства будуть направляються до апеляційного суду Миколаївської області для вирішення питання їх розгляду в інших судах області.

1 Комментарий

  1. реалист

    14.09.2017 at 22:38

    Неужели Украине больше не нужна тупость в мантии! Может в дальнейшем мы дождёмся,что таких Кветок, Кишковский, Лысенковых будут привлекать к ответственности за нарушение присяги, поскольку функция Снигирёвского суда сводилась не к осуществлению правосудия, а систематическому нарушению судейской присяги. Очевидно, что Кветке не хватило мозгов для продления полномочий. Поздравляю снигирёвцев с таким значимым событием.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top