Горячее 15 января 2018

Люди готові брати відповідальність за майбутнє свого села і спільно з депутатами працювати для розвитку громад, — Юрій Кормишкін про перевибори в ОТГ

У неділю, 14 січня, в селі Новопетрівка відбулося повторне голосування для обрання депутата Широківської сілької ради по виборчому округу №9. Виразити своє волевиявлення прийшло близько половини виборців.

Зазначимо, що під час виборів 24 грудня 2017 року кандидати Ірина Вільховатська та Володимир Лопатін отримали рівну кількість голосів, тому були назначені перевибори.

Усього з 305 виборців свої голоси віддали 155 чоловік. 69 голосів отримала Ірина Вільховатська, 95 голосів – Володимир Лопатін.

Голова обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін подякував жителям громади за високу явку на виборах та зазначив, що такий показник свідчить про те, що люди готові брати на себе відповідальність за майбутнє свого села і спільно зі своїми представниками в депутатському корпусі працювати для розвитку громад.

«Вчора відбулося повторне голосування на семи округах в п’яти ОТГ Миколаївській області. Я щиро вітаю всіх без винятку переможців цих виборів. У Березанській селищній раді перемогу здобув наш кандидат Віктор Іщенко. «Наш Край» за чисельністю депутатів тепер посідає третє місце в цій раді. Хочу також подякувати всім жителям цих громад за високу активність. Явка на цих виборах в окремих громадах досягла показника 50%. Це вкотре доводить те, що люди готові брати на себе відповідальність за майбутнє свого села і спільно зі своїми представниками в депутатському корпусі працювати для розвитку громад», — зазначив Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top