Новости 26 сентября 2017

На Снігурівщині сільради, де ставку земельного податку підняли до 1%, наступного року отримають додатково у місцеві бюджеті близько 4 мільйонів гривень

25 вересня , голова райдержадміністрації Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду, на якій було розглянуто ряд важливих питань.

Зокрема, були обговорені питання щодо ставки земельного податку. Очільниця району відмітила, що за прогнозними показниками у 2018 році ті сільські ради, які підняли ставку земельного податку до 1%, отримають додаткові надходження до місцевих бюджетів близько 4 млн.грн. А у випадку, якщо усі сільські ради підняли б ставку, то надходження могли би перевищили 8 млн.грн.

Також, на нараді обговорили питання пасажирських перевезень, бюджет, встановлення камер відеоспостереження в населених пунктах району, встановлення системи доочистки води в ЗОШ №1, та інше. По закінченню наради були дано ряд відповідних доручень.

Варто відзначити, що вже більше половини сільських рад Снігурівського району прийняли рішення про встановлення ставки земельного податку на рівні 1% протягом 2018 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top