Горячее 29 сентября 2017

Снігурівка готується до зими: райавтодор забезпечений посипним матеріалом, проте є труднощі с паливно-мастильними матеріалами

Голова райдержадміністрації Інна Бойко провела засідання штабу з підготовки до зимового періоду 2017-2018 років за участю міського голови Леоніда Голоблі, керівниками комунальних, дорожніх та інших служб міста та району, представниками культури, освіти та медицини.

Зокрема, учасники засідання заслухали представників міста, які доповіли про стан забезпечення навчальних закладів твердим паливом а також забезпечення комунального підприємства посипними матеріалами та паливом.

Бойко доручила керівництву міста до 9 жовтня забезпечити поповнення посипного матеріалу на зимовий період.

За інформацією начальника філії Райавтодору Віктора Тодорова зараз суттєвих проблем з технікою у підприємства немає. Після завершення ремонтних робіт, інформацію про стан техніки та її кількість буде надано керівництву району. Посипними матеріалами підприємство також забезпечене, проте, може виникнути потреба в додатковому забезпеченні паливно-мастильними матеріалами для виконання необхідних робіт в зимовий період.

Також заслухали інформацію про готовність до зимового періоду керівників комунальних підприємств міста, освіти, культури, медицини та інших структур.

«Всі структури та організації повинні відпрацювати свою частину питання якісно та професійно. Впевнена, що така співпраця дозволить у майбутньому швидко вирішити будь-яке проблемне питання», — відмітила голова райдержадміністрації.

Наприкінці засідання голова РДА дала ряд доручень та рекомендацій стосовно подальших робіт із підготовки до зимового періоду.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top