Горячее 28 октября 2017

Снігурівчани вшанували пам’ять визволителів України від нацистських загарбників [фото]

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України, нашої рідної Снігурівки. Сотні, тисячі імен героїв-визволителів, які полягли смертю хоробрих, закарбовані золотими літерами на пам’ятниках і обелісках.

27 жовтня снігурівчани вшанували пам’ять воїнів-визволителів, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна, хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели загиблим воїнам-снігурівчанам. У церемонії взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, міський голова Леонід Голобля разом з секретарем міської ради Тетяною Андрющенко, представники районної та міської ветеранських організацій та мешканці міста Снігурівка.

Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його битва, його перемога над нацизмом. Ми у вічному боргу перед визволителями й повинні зажди пам’ятати, що наші батьки та діди не шкодували себе і проливали кров заради нашого життя, заради нашого майбутнього. Сьогодні ми по-особливому розуміємо й цінуємо мир, який і в наш час виборюється дорогою ціною – людським життям.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top