Новости 27 ноября 2017

На Снігурівщині під час пожежі постраждало двоє малолітніх дітей

25 листопада в Снігурівському районі виникла пожежа в житловому будинку, яка призвела до травмування малолітніх дітей. Про це повідомили в прес-службі ДСНС в Миколаївській області.

У Снігурівському  районі в селі Новокондакове на  вул. Степовій через пожежу  в одній з кімнат житлового будинку постраждали дві дівчинки 2015 р. н. та  2016 р.н.

Як стало відомо, в будинку відключене світло, тому матір багатодітної родини запалила свічку. Залишивши її на столі біля вікна пішла по справам. Почали горіти штори і вогонь розповсюдився на крісло та стіл. Сусіди побачили полум’я у вікні, прибігли в домівку та винесли дітей з приміщення у літню кухню, потім прибігла матір.

В результаті події дівчинка 2015 р.н. отримала опіки та у важкому стані доставлена в реанімаційне відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні. Інша дівчинка 2016 р.н., знаходиться в Снігурівській центральній районній лікарні, її стан здоров’я оцінюється як задовільний. Інші 4 дітей, які не постраждали, наразі знаходяться у Снігурівській лікарні під наглядом мед персоналу. Пожежу на площі 2 м.кв. сусіди загасили підручними засобами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top