Горячее 29 ноября 2017

Снігурівчани поскаржилися на укладання асфальту на трасі Т-15-08 в дощ: в Службі автодоріг запевняють, що ремонт проводили без порушень [відео]

Ввечері, 28 листопада, жителі міста Снігурівка зафіксували, як підрядна організація проводить вкладання гарячого асфальтобетону на трасі Т-15-08 під час дощу. Цей факт викликав у людей невдоволення через те, що таким чином можуть бути порушені норми ремонту доріг. Втім, як повідомили в Службі автомобільних доріг в Миколаївській області, асфальтобетон почали стелити на трасі ще до того, як почався дощ. Про це повідомляє видання «Снігурівка.ІНФО».

Близько 18:00 на ділянці траси Т-15-08 між Снігурівкою та Калинівкою проводилося вкладання асфальтобетону. Снігурівчани зафіксували момент, коли вантажівки підвозять суміш до спецмашини, яка проводить вкладання шару асфальту. В цей час йшов сильний дощ.

«28 листопада на ділянці автодороги Т-15-08 Калинівка-Снігурівка на кілометрах 24-32 виконувалися роботи з влаштування вирівнюю чого шару асфальтобетону. Асфальтобетон укладався до 16 години дня і вкладався він при температурі 165 градусів на суху основу. Дощ пішов як раз під час укатки асфальтобетону. Технологічно це не заборонено і це не є порушенням», — повідомили в Службі автодорог.

Також стало відомо, що під час укладки асфальтобетону на трасі Т-15-08 був присутній інспектор Служби автомобільних доріг. А в цілому, ремонтні роботі будуть продовжуватися до тих пір, поки не буде значних опадів.

«Ремонт буде проводитися до рясних опадів. Тобто, коли вже пройдуть рясні опади і основа вже не буде придатна до вкладання асфальту, тоді роботі завершаться. Асфальт повинен вкладатися на суху основ», — додали в Службі автодоріг.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top