Новости

Газопровід в мікрорайоні «Семи вітрів» передано в експлуатацію «Миколаївгаз»

581

2 грудня в мікрорайоні “Семи вітрів” голова райдержадміністрації Інна Бойко зустрілася з директором підрядної організації ПВНП “Нікоінтерм” Дмитром Колосовським, представниками ПАТ “Миколаївгаз” та мешканцями мікрорайону з приводу передачі підрядниками мереж газопроводу в експлуатацію ПАТ “Миколаївгаз”. Учасниками зустрічі було обговорено ряд питань щодо готовності зовнішньої і внутрішньої мереж та стану підготовки ескізних проектів для населення.

Мешканців дуже цікавило питання можливості внесення змін в ескізні проекти внутрішніх мереж в квартирах. Тому, є домовленість, що наступного вівторка проектант буде в місті і мешканці зможуть обговорити всі питання. Крім того, вже в понеділок підрядники  планують  заривати всі траншеї зовнішніх мереж газопроводу.

Стосовно строків завершення робіт Інна Бойко відмітила, що згідно договору роботи по підключенню до мережі в перших п’яти будинках мають бути повністю завершені до 30 грудня поточного року.

«Це останній строк. Якщо підрядники в повному обсязі не завершать роботи – вони не отримають кошти. Керівництво облдержадміністрації  докладає багато зусиль, щоб прискорити процес будівництва. Всі важливі питання будуть підняті на нараді у заступника голови ОДА, яка відбудеться вже наступного понеділка», – підкреслила Бойко.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости